עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
את הבלוג הזה כתב בן אדם שעבר בעצמו תאונת דרכים, ומנסה לעצור אותם.
אני גם מודע לבעיית האלימות שקיימת בעולם ואת שתי הבעיות, בעיית תאונות הדרכים ובעיית האלימות, אני מנסה לעצור באופן שווה.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מקרה אלימות וטעות בכביש והסבר על האתרים הגסים

14/03/2014 15:14
לוחם בתאונות ובאלימות
מלחמה בתאונות, אלימות
14.3.14
קוראים יקרים,
אני מרגיש מאוד רע עם עצמי. למה? הנה הסיפור:
זה קרה כשאני וחבר שלי הלכנו ביחד הביתה. שני ילדים הופיעו ואני לא אספר לכם את השם של זה שאני יודע מה השם שלו אבל הילד הזה התחיל לצחוק עלינו ולהציק לנו, והוא התחיל להגיד לחבר שלי שהוא מזדיין ומאוחר יותר הוא זרק עליו אבנים.
עכשיו למה אני מרגיש רע? כי לא הרשיתי לו להרביץ לשני הילדים האלה. מאוחר יותר (אחרי שנפטרנו משני הילדים האלה, תודה לאל) ראיתי נהג שבזמן נהיגה מסיט את מבטו למטה, כנראה לרדיו. זו טעות שיכולה לגרום גם היא לתאונת דרכים רצינית.
עכשיו, קבלו הרצאה על אחד הגורמים של קללות באינטרנט ובכלל:
אתרים וסרטונים כגון האתר "איןציקלופדיה", הסרטון "בובספוג הומו" ואחרים הם אחד הגורמים לקללות ברשת. אתרים אשר מכילים תוכן גס, אלים, רכילותי או בוטה, יכולים לגרום לתוצאות חמורות שהופכות חמורות יותר ויותר בקצב מהיר שלפעמים משתפר.
ובעיקר אתרי הסקס האלה. הסרטונים שם הם בוטים, מגעילים ומשפילים באופן שיכול לגרום להתאבדות. אם לא היה את אותם האתרים, היינו יכולים ליצור עולם טוב יותר. אם כבר, האו"ם רוצה עולם טוב יותר, נכון? אז אפשר, בתור צעד ראשון, לחוקק חוק בינלאומי שמי שיצור אתרים עם התכנים שמוזכרים למעלה, יקבל קנס כבד מאוד אם לא יבטל את יצירת האתר בתוך 24 שעות ואם הוא לא אז הוא ימשיך לקבל את הקנס הכבד עד שהוא ימחוק את האתר מהרשת או יהפוך להומלס.
בקיצור, חג פורים שמח ושבת שלום,
כותב הבלוג
nothingman
18/03/2014 17:41
סורי בן אדם...אתה טיפה חי בסרט, אני לא מאמינה ששום משטר בשום מדינה יכול להשתלט על התוכן המופץ באינטרנט ובטח שלא לחסל אותו, אנשים שמעלים את האתרים הללו הם אנשים אנונימיים שהאפשרות למצוא אותם ולגרום להם לשלם על מעשיהם היא כמו למצוא מחט בערמת שחט, ובנוסף האינטרנט הוא חירות אין מה לעשות ואף אדם אינו יכול לעצור זאת...
לוחם בתאונות ובאלימות
20/03/2014 18:13
היי זה מאוד בוטה האתרים האלה... אם חירות זה אומר שאנשים יעלו תוכן בוטה לאינטרנט, אז עדיף שלא יהיה חירות ואם כל אחד ינסה את תראי שזה יצליח וחוץ מזה אפשר לדעת.
nothingman
23/03/2014 01:38
אני מקווה שזה יקרה...
לוחם בתאונות ובאלימות
24/03/2014 18:17
גם אני
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: